MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokskåp 9039260
nr 903 9260
Bokskåp
omkring 1900, Intarsia, cm, längd: 132 cm, höjd: 178 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 juli 2014
kl 18:52:01
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.200 kr